KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003084
nr 1600 3084
Nils Forsberg
(1921-1994), Sverige
Oljemålning, Nils Forsberg (1921-1994), Sverige, Blommande myr. Signerad. Olja på duk, 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 43x51 cm
Nils Forsberg, svensk bildkonstnär född 1921, död 1994.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:21:36
26/2 18:07:00